| Marka Adı: | DONGXIN |
| Model Numarası: | 400 ton |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 9200 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
| Silindir Çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 400 ton |
| Masa Boyutu | 720 × 800 mm |
| Strok | 560 mm |
| Kılavuz Direk Çapı | 110 mm |
| Makine Ağırlığı | 5500 kg |
| Makine Boyutu | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 486 L |
| Maksimum Basınç | 210 KG/CM² |
| Ortalama Toz Tüketimi | 11 KW/H |