| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | 250 Τ |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 22800 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
| Τεχνική Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάμετρος Κυλίνδρου | 450 mm |
| Συνολική Πίεση | 400 τόνοι |
| Μέγεθος Τραπεζιού | 700 × 800 mm |
| Διαδρομή | 560 mm |
| Διάμετρος Οδηγού | 110 mm |
| Βάρος Μηχανής | 5500 kg |
| Μέγεθος Μηχανής | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Χωρητικότητα Δοχείου Λαδιού | 486 L |
| Μέγιστη Πίεση | 210 KG/CM² |
| Μέση Κατανάλωση Σκόνης | 11 KW/H |
| Στοιχείο | Περιλαμβάνεται |
|---|---|
| Θερμική Ασπίδα | Τυπικό |
| Θερμαντική Πλάκα | Τυπικό |
| Σύστημα Θέρμανσης | Τυπικό |
| Ηλεκτρική Μηχανή | Τυπικό |
| Αντλία Λαδιού | Τυπικό |
| Ηλεκτροβαλβίδα | Τυπικό |
| Βαλβίδα Πλήρους Λαδιού | Τυπικό |
| Σύστημα Ελέγχου PLC | Τυπικό |
| Διεπαφή POD | Τυπικό |