| Επωνυμία Μάρκας: | Dongxin |
| Αριθμός μοντέλου: | W001 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σετ/μήνα |
Η Μηχανή Αυτόματης Ζύγισης Υλικών είναι ένας προηγμένος εξοπλισμός σχεδιασμένος για να βελτιώσει την ακρίβεια και την αποδοτικότητα σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές ζύγισης. Κατασκευασμένη με μηχανική ακριβείας, αυτή η μηχανή προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για επιχειρήσεις που απαιτούν σταθερή και αυτοματοποιημένη ζύγιση υλικών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Βάρος | 140KG |
| Τάση Εισαγωγής | AC-220V 50Hz ή AC-380V 50Hz |
| Συνολικές Διαστάσεις | 1350×775×2300mm |
| Μέγιστη Ισχύς | 530W (220V) |
| Πίεση Εισαγωγής Αέρα | 0.4-0.6Mpa |
| Κατανάλωση Αέρα | 3.0L/min |
Ο Αυτόματος Ζυγιστής Πολλαπλών Κεφαλών Dongxin, μοντέλο W001, έχει σχεδιαστεί για υψηλή ακρίβεια και αποδοτικότητα σε διάφορες βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές. Προερχόμενο από το Jiangxi της Κίνας, αυτό το μηχάνημα λειτουργεί με ευέλικτες επιλογές τάσης εισόδου, καθιστώντας το προσαρμόσιμο σε διαφορετικά περιβάλλοντα τροφοδοσίας.
Αυτή η Μηχανή Αυτόματης Ζύγισης Υλικών είναι ιδανική για χρήση σε:
Στην παραγωγή τροφίμων, ο Αυτόματος Ζυγιστής Πολλαπλών Κεφαλών Dongxin υπερέχει στην ακριβή ζύγιση και τμηματοποίηση προϊόντων όπως σνακ, ξηροί καρποί, καραμέλες, κατεψυγμένα τρόφιμα και δημητριακά. Το σύστημα πολλαπλών κεφαλών του επιτρέπει ταυτόχρονη ζύγιση από πολλαπλούς χοάνες, αυξάνοντας σημαντικά την ταχύτητα και ελαχιστοποιώντας την απώλεια προϊόντος.
Η Dongxin προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής προϊόντων για τον Αυτόματο Ζυγιστή Πολλαπλών Κεφαλών, μοντέλο W001, σχεδιασμένες να καλύπτουν ποικίλες βιομηχανικές ανάγκες. Οι επιλογές προσαρμογής μας περιλαμβάνουν:
Συνεργαζόμαστε στενά με τους πελάτες για να τροποποιήσουμε χαρακτηριστικά και προδιαγραφές, διασφαλίζοντας ότι η μηχανή προσφέρει μέγιστη αποδοτικότητα και ακρίβεια για τις εργασίες ζύγισης σας.
Η Μηχανή Αυτόματης Ζύγισης μας συσκευάζεται προσεκτικά για να διασφαλιστεί η μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά: