| Merknaam: | Dongxin |
| Modelnummer: | PL003 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | TT of LC |
| Leveringscapaciteit: | 50 sets per maand |
| Productnaam | Automatische slijpmachine |
|---|---|
| Spanningsopties | 220V / 380V / 415V |
| Afmetingen | 3610 x 1500 x 2030 mm |
| Kracht | 2 kW |
| Gewicht | 2 ton |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Type | Automatische kantschleefmachine |
Geavanceerd ontwerp: bevat drie volledig automatische dikte- en fijnwerpmachines voor het slijpen van de randen voor precisie en efficiëntie.
Onze automatische polijstmachines worden vertrouwd door professionals in de volgende sectoren:
Onze automatische slijpmachine is ontworpen om precisie en efficiëntie te bieden voor verschillende slijptoepassingen.Volg de volgende richtlijnen voor technische ondersteuning::
Verpakking:De automatische slijpmachine wordt veilig geplaatst in een stevige, op maat gemaakte houten kist met schuimvulling.
Vervoer:Beschikbaar via luchtvracht voor snellere levering of zeevracht voor kosteneffectieve bulkorders.