| Merknaam: | DONGXIN |
| Modelnummer: | 1350Lx800bx2350H |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2815 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Afmetingen | 1500×650×2200 mm (L×W×H) / 1400×850×2400 mm (alternatief model) |
| Inlaatspanning | AC 220V 50Hz of AC 380V 50Hz |
| Maximaal vermogen | 530W (220V) / 2,3KW (alternatieve configuratie) |
| Druk van de luchtbron | 0.4 - 0,6 MPa |
| Luchtverbruik | 30,0 l/min |
| Hopper Capacity | 25 - 40 kg (laden in één zak) |
| Gewicht van de machine | 200 tot 280 kg |